Premiera teledysku Karoliny Gawrońskiej, finalistki konkursu Wałbrzych ma Talent 2022

To premierowy teledysk laureatki konkursu Wałbrzych ma Talent 2022, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Karolina Gawrońska ma 18 lat i od dawna jedną z jej największych pasji jest muzyka. Karolina na akordeonie wykonała utwór Libertango Astora Piazzolli. Klip był nagrodą w konkursie ufundowaną przez studio PlayR, które zrealizowało nagranie.

Karolina Gawrońska ma osiemnaście lat, a muzyka od dawna jest jedną z jej największych pasji. Od ponad dziewięciu lat nastolatka gra na akordeonie. Skończyła sześcioletnie ognisko muzyczne. Ciągle doskonali swoje umiejętności. Laureatka konkursu Wałbrzych ma Talent pisze również własne piosenki, muzykę i słowa. Na co dzień jest uczennicą Technikum Ekonomicznego w Świdnicy.

Realizacja klipu była nagrodą ufundowaną przez studio PlayR w finale konkursu Wałbrzych ma Talent 2022. W castingach do tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad trzydziestu indywidualnych artystów i grup z terenu całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wybrano jedenastu finalistów, którzy zaprezentowali się na dużej scenie w czasie majowego święta Wałbrzycha. Wówczas poznaliśmy także zwycięzców. Już dziś możemy powiedzieć, że będzie kolejna edycja zabawy. Utalentowanych mieszkańców Wałbrzycha i regionu zachęcamy do śledzenia strony wok.walbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *