WOK zaprasza na warsztaty

Bożonarodzeniowe Warsztaty Rękodzieła to propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury dla małych i dużych wałbrzyszan oraz mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. To warsztaty dla osób, które lubią pracować indywidualnie, jak i dla tych, którzy chcą tworzyć z całą rodziną. To bardzo kreatywna i radosna propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

WOK zaprasza w niedzielę 11 grudnia do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Piaskowej Górze. O godzinie 10.00 rozpoczną się warsztaty dla dzieci od 4 lat z opiekunami. Uczestnicy własnoręcznie ozdobią bombkę techniką KIMEKOMI. To japońska metoda zdobienia kawałkami materiałów. Koszt to 50 zł/os. – rodzic jest pomocą techniczną.
O godzinie 12.oo WOK zaprasza dzieci od 10 lat, młodzież i dorosłych, którzy samodzielnie będą zdobić bombki styropianowe techniką mix media. Pojawią się wyciski z form, farby, złocenia. Koszt to 50 zł/os..
W cenie każdego z warsztatów zawarte są wszystkie materiały potrzebne do wykonania świątecznych ozdób, które uczestnicy zabierają ze sobą do domu!
Zajęcia odbywać się będą w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze, przy ul. Broniewskiego 65a.
UWAGA: liczba miejsc ograniczona, obowiązuje przedpłata!

Bilety dostępne w kasach WOK oraz bilety.wok.walbrzych.pl w zakładce WYDARZENIA.

Informacje: WOK, ul. Broniewskiego 65a, tel.: 74 640 99 15, 530 191 283

Źródło i fot. WOK Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *