Głuszyca zaprasza na JARMARK

Coraz bliżej święta… Poczujmy wspólnie magię świąt Bożego Narodzenia! Lokalny samorząd zaprasza do odwiedzenia Głuszyckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego w piątkowe popołudnie 16 grudnia od godz. 15:00 do 18:00. Jarmark odbędzie się na terenie parkingu przy Przedszkolu Samorządowym przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy.

Na przybyłych czekać będą ręcznie wykonane świąteczne ozdoby oraz ulubione przysmaki. W świąteczną atmosferę wprowadzą zebranych nastrojowe kolędy i utwory muzyczne wykonywane przez lokalnych artystów. Na dzieci czekać będzie kreatywne stoisko, gdzie będzie można wykonać świąteczną ozdobę lub udekorować pierniki, a także wyjątkowy gość – św. Mikołaj.
UWAGA WYSTAWCY
Gmina Głuszyca zaprasza wystawców lokalnych produktów oraz artystów do prezentacji swoich świątecznych wyrobów. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie deklaracji uczestnictwa dostępnej poniżej oraz  kontakt telefoniczny pod numerem 503 102 817 w dni powszednie od 8:30 do 15:30 lub mailowy na adres: ckmbp@gluszyca.pl. Na zgłoszenia czekamy do 13 grudnia. Prosi się o zapoznanie się z regulaminem jarmarku.

źródło i fot. g;uszyca.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *