Tropikalne polowanie na jajka i warsztaty bonsai w Palmiarni

Wczesna wiosna i okres przedświąteczny i świąteczny to doskonały czas na odwiedziny wałbrzyskiej Palmiarni. Dla najmłodszych gości zaplanowano grę terenową „Tropikalne polowanie na pisanki” a dla dorosłych warsztaty formowania drzewek bonsai.

Do połowy kwietnia przy zakupie biletów na zwiedzanie Palmiarni wszystkie dzieci otrzymają w kasie biletowej specjalną grę terenową. Będzie ona polegała na poszukiwaniu pisanek i wielkanocnych akcentów w wałbrzyskiej Palmiarni! – Wytężcie wzrok i wspólnie odkrywajcie magię naszego zimowego ogrodu. Zapraszamy rodziców z dziećmi do przeżycia wspaniałej zabawy, w ramach której otrzymacie słodką niespodziankę – zaprasza kierowniczka działu marketingu w Zamku Książ w Wałbrzychu, Kamila Świerczyńska.

Uwaga! Grę można realizować w godzinach otwarcia Palmiarni. Przypominamy, że Palmiarnia jest zamknięta w niedzielę wielkanocną, czyli 9 kwietnia 2023 roku.
Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o nasze rośliny po zimie, a także nauczyć się o nich czegoś nowego. -W naszych wnętrzach na co dzień możecie podziwiać kolekcję drzew bonsai. Wiemy, że podobnie jak i nas, wielu naszych gości fascynuje ta japońska sztuka formowania drzew – dodaje Świerczyńska.
Już w kwietniu goście Palmiarni będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach bonsai u mistrza w tej dziedzinie, którym jest bez wątpienia Piotr Czerniachowski. W małych grupach będziemy pokazywać, jak formować i pielęgnować drzewa. Zachęcamy do zapisów: info@ksiaz.walbrzych.pl

ŹRÓDŁO I FOT.ZAMEK KSIĄŻ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *