DOMINIK BUDNIK TO MĘŻCZYZNA POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM PRZEZ WAŁBRZYSKICH POLICJANTÓW

Dominik Budnik to osoba poszukiwana od dłuższego czasu przez funkcjonariuszy z Dolnego Śląska, a dokładnie przez policjantów kryminalnych z naszego miasta. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy w Świdnicy. 24-latek unika odpowiedzialności za groźby karalne w stosunku do innych osób oraz znieważenie funkcjonariuszy podczas prowadzonej interwencji. Może ktoś z Państwa wie, gdzie w tym momencie przebywa?
Na zdjęciu poszukiwany listem gończym Dominik Budnik.

Dolnośląscy funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osoby poszukiwanej, lub do samego zainteresowanego, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60. Zapewniamy anonimowość.
Dominik Budnik – lat 24 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świdnicy za groźby karalne (art. 190 Kodeksu karnego) oraz znieważanie funkcjonariuszy publicznych w związku z pełnieniem obowiązków służbowych (art. 226 Kodeksu karnego)

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *