Bawili się z siatkarzami

Zakończenie wakacji z wałbrzyskimi siatkarzami, którzy zadbali o strefę gier i zabaw podczas rodzinnego pikniku, świetnie wpasowało się w oczekiwania młodszych mieszkańców. O niesamowitą atmosferę zadbali Fabian Kurzawiński, Michał Jerzyk, Dominik Płużka, Miłosz Baran.

Kolejna miejska impreza z udziałem siatkarzy wałbrzyskiego Chełmca okazała się dużym sukcesem. W pikniku rodzinnym na zakończenie wakacji tłumnie wzięli udział wałbrzyszanie korzystający tego dnia nie tylko ze świeżo wybudowanej fontanny i zielonego skweru, ale także wielu atrakcji przygotowanych przez miejskie instytucje m.in. Stara Kopalnia, Aqua Zdrój, Zamek Książ czy Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Z branży sportowej mieliśmy przyjemność przygotowania strefy dla najmłodszych (i nie tylko), gdzie królowała siatkówka oraz gry i zabawy sprawnościowe. Na wszystkich uczestników czekały nagrody i upominki a prawdziwym powodzeniem cieszyły się zdjęcia z wałbrzyską maskotką Moofie. Masa pozytywnych emocji, świetna frekwencja i idealna wręcz pogoda. To był dobry dzień. Dziękujemy za uczestnictwo jednocześnie polecając się na przyszłość. Do zobaczenia! – mówią o imprezie przedstawiciele klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *