Operetka w sercu Świebodzic

Czwartkowy wieczór 4 sierpnia w Świebodzicach na długo pozostanie w pamięci mieszkańców, ponieważ odbył się  wspaniały koncert Wrocławskiej Operetki.

Koncert w wykonaniu artystów przyciągnął do Rynku mieszkańców w różnym wieku, którzy bawili się świetnie i każdy utwór nagradzali gromkimi brawami, prosząc o więcej i więcej. Artyści byli doskonale zgrani z publicznością. Przybyli mogli wysłuchać m.in. utwory: pn. „Brunetki, Blondynki”, „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”, „Gdybym był bogaty”. Wśród publiczności byli: Radna Rady Miejskiej Ewa Dziwosz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Beata Wiciak, Kierownik Klubu Senior+ Agata Koperska Przewodnicząca Związku Nauczycielstwa Polskiego Urszula Kruczek. przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Świebodzicach oraz stowarzyszeń.

Po owacjach na stojąco i wielu bisach na zakończenie publiczność wraz z artystami zatańczyła Kankana, a piękne chwile uwieczniła na pamiątkowych zdjęciach. Najmłodsi uczestnicy otrzymali tematyczne kolorowanki. W wyraz uznania dla twórczości siedmioosobowa grupa wykonawców otrzymała w ramach podziękowań przekazany w imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi kosz wypełniony słodyczami.
Koncert został sfinansowany dzięki dotacji z budżetu Gminy Świebodzice w ramach otwartego konkursu ofert.

źródło i fot.
swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *