19-latek zatrzymany przez policjantów

 

Policjanci z „dwójki” w minioną sobotę zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzieże w jednym z marketów na terenie naszego miasta. Młody mieszaniec Wałbrzycha, w miesiącu kwietniu br. , będąc dwukrotnie na terenie sklepu wyniósł z niego trzy szczoteczki elektryczne do zębów warte ponad 800 złotych. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu prowadzili postępowanie dotyczące kradzieży, do których doszło w miesiącu kwietniu w jednym z lokalnych marketów. Sprawca będąc na terenie placówki handlowej, dwukrotnie wyniósł ze sklepu szczoteczki elektryczne do zębów. Suma poniesionych strat w wyniku kradzieży wyniosła ponad 800 złotych. Mundurowi z „dwójki” w toku prowadzonych czynności operacyjnych, ustali i zatrzymali 19-letniego wałbrzyszanina. Młodociany złodziej usłyszał już zarzut kradzieży.
Teraz 19-latek ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO I FOT.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *