Zapisy do Festiwalu Piosenki Przedszkolnej

Trwają zapisy do Festiwalu Piosenki Przedszkolnej. UWAGA – Liczba miejsc ograniczona! Oddajemy scenę najmłodszym artystom z Wałbrzycha i okolic – podaje w komunikacie Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zaplanowano na 14 maja w sobotę, o godzinie 11.oo, w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze.
Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 5 maja.

Propozycja skierowana jest do przedszkolaków z Wałbrzycha i okolic. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, ale także rozwijanie muzykalności wśród dzieci.
– Każdy uczestnik może zaprezentować jeden, wykonywany indywidualnie utwór. Repertuar dobiera rodzic lub opiekun. Ilość osób biorących udział w konkursie jest ograniczona, do 30. Przedszkola mogą zgłosić do konkursu maksymalnie dwójkę dzieci reprezentujących daną placówkę – mówi Karolina Jefmańska z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
Na maluchów, które wezmą udział w zabawie czekają nagrody. Festiwal odbędzie się 14 maja w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.
Szczegóły dostępne są w REGULAMINIE -> https://www.wok.walbrzych.pl/web/wp-content/uploads/2022/04/REGULAMIN-FESTIWALpiosenkiPRZEDSZKOLNEJ.pdf
Na zgłoszenia czekamy do 5 maja! Obowiązuje zasada jeden uczestnik – jeden formularz. Zgłoszenia prowadzone są za pomocą formularza https://forms.gle/JayQRFcmdr4rmBmb7
Szczegóły także na wok.walbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *