Punkt Adopcji Roślin po raz pierwszy

Tego jeszcze nie było! Punkt Adopcji Roślin Domowych działający w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni otwiera swoje drzwi jeszcze szerzej. Podczas święta miasta z zapraszamy wszystkich miłośników roślin do specjalnie przygotowanego stoiska, w którym będzie można wymienić się sadzonkami, podzielić nadwyżką szczepek czy adoptować swój ulubiony gatunek, pod warunkiem, że takowy będzie dostępny w punkcie.

Tegoroczne Dni Wałbrzycha to nie tylko koncerty. To także długa lista wydarzeń towarzyszących, w tym okazja wymiany roślin!
Punkt Adopcji Roślin Domowych powstał dzięki projektowi „Zielony Korytarz” finansowanemu z Fundacji Banku Santander i działa w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury od blisko roku.
W sobotę 28 maja, od godziny 15.oo, miłośnicy wszelkiej zieleni domowej będą mogli spotkać się przy specjalnie przygotowanym stoisku, by porozmawiać, odpocząć na leżaku, napić się pysznej wody z owocami i co najważniejsze, podzielić, wymienić lub oddać roślinę!
Wałbrzyski Ośrodek Kultury dla tych, którzy tego dnia pojawią się w naszym punkcie przygotował niespodziankę. Do osób, które podzielą się roślinami trafią bezpłatne wejściówki na wybrane zajęcia grupowe i wydarzenia przyszłego sezonu kulturalnego w WOK!
Nie ma na co czekać! Jeżeli Wasze parapety uginają się od doniczek i nie macie miejsca na kolejną roślinę, to jadąc na koncert Małgorzaty Ostrowskiej czy finał konkursu „Wałbrzych ma Talent” zabierzcie ze sobą kilka szczepek! Będziemy od godziny 15.oo do 20.oo. –  czytamy w komunikacie WOK Wałbrzych.

źródło i fot.
www.wok.walbrzych.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *