EUROPEAN CHAMPIONSHIP FOR NATION TEAM CREMONA 2022

Zakończyły się Mistrzostw Europy w Cremonie. Na sam koniec odbyły się ostatnie starty w Barrel Racing zwane Wyścigiem Narodów. Edyta Wojewoda wspierana przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” oraz ekipy Invest Park Team razem z Darkiem Rogalą w tej konkurencji zajęli 4 miejsce jako TEAM POLAND.

– Dziękujemy za wsparcie i kibicowanie, Ogromne podziękowania dla mojego sponsora Strategicznego Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Invest Park Team dzięki któremu mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu – czytamy w podziękowaniach Pani Edyty.
– Wróciliśmy wszyscy cali i zdrowi do domu. Podróż była bardzo długa ale za to przeżyłam wspaniałą przygodę życia i nauczyłam się bardzo dużo. Miałam okazję startować z Hypatią wśród Wielkich i Wybitnych z całej Europy. Poznałam niesamowitych ludzi. Przywiozłam mnóstwo doświadczenia, wiedzy i jeszcze większej pewności i chęci w dalszym kształceniu się w kierunku konkurencji szybkościowych. Coś niesamowitego przeżyć taką wspaniałą przygodę – czytamy w relacji zawodniczki.
Warto podkreślić, że takie sukcesy nie miałyby miejsca gdyby nie wsparcie sponsora Strategicznego Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”oraz ekipy Invest Park Team, która swoim programem sponsorskim wspiera sportowców, kluby i rozwój wielu dyscyplin sportowych.
Red.
fot.facebook.com/edyta.wojewoda

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *