Muzyczny Podwieczorek dla Babci i Dziadka

Co najpiękniejszego można ofiarować ukochanej osobie? Serce. A jeszcze lepiej trzy. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu zaprasza na koncert zespołu Tria Corda, czyli „trzy serca”. Wydarzenie to adresowane jest w szczególności do wnuków i ich dziadków, którzy uczestnicząc w nim wspólnie, mogą skorzystać ze specjalnej oferty biletowej. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Muzyczne podwieczorki w Filharmonii” 21 stycznia 2023 r. o godzinie 18:00.

Udział w koncertach to przede wszystkim radość ze wspólnie spędzonego czasu. Wychodząc z tego założenia wałbrzyska filharmonia zachęca wnuków do zaproszenia na koncert swoich babć i dziadków oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i udostępnienia go w mediach społecznościowych z hasztagiem #ChodzęDoFilharmonii. W specjalnej ofercie cenowej każda wnuczka i wnuczek, którzy przyjdą na koncert ze swoimi dziadkami, będą mogli zakupić bilet dla babci i dziadka za symboliczną złotówkę.
W programie koncertu znajdą się pogodne utwory na flet, waltornię i fortepian, których wyjątkowe brzmienie gwarantują wieczór pełen dobrej energii. Zadba o to również sam zespół tworzony przez muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej – Annę Mondry, Sylwię Waindok oraz Kamila Grabowskiego, aktywnie działających w naszym regionie na rzecz rozwoju życia muzycznego.

Koncert Kameralny – Tria Corda
21.01.2023 r., godz. 18:00
sala koncertowa Filharmonii Sudeckiej przy ul. Słowackiego 4, Wałbrzych
Wykonawcy:
Sylwia Waindok – flet
Anna Mondry – waltornia
Kamil Grabowski – fortepian
Program:
G. Barboteu „Esquisse”
E. Ewazen „Ballade, Pastorale and Dance”
F. Duvernoy „Trio nr 2”
A. F. Doppler „Souvenir du Rigi op. 38”

Bilety na koncert w cenie: 30/32 zł – normalny, 20/22 zł – ulgowy dostępne są w Kasie Biletowej Filharmonii Sudeckiej oraz w bileterii online: www.filharmonia-sudecka.bilety24.pl.

Specjalna oferta biletowa z okazji Dnia Babci i Dziadka dostępna jest wyłącznie w Kasie Biletowej Filharmonii Sudeckiej. Informacje udzielane są telefonicznie (501-674-397) lub mailowo (bilety@filharmonia-sudecka.pl). Kasa czynna jest od wtorku do czwartku w godzinach 13:00-15:30 oraz w piątek od 17:00 do 19:00 i w sobotę od 16:00 do 18:00.
Więcej informacji: http://filharmonia-sudecka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *