MAJÓWKA W GŁUSZYCY

KOMUNIKAT GMINY GŁUSZYCA
Wielkimi krokami zbliża się długi majowy weekend. Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania.

W poniedziałek 1 maja w godz. 15- 17 zapraszamy na kompleks boisk Orlik do udziału w rodzinnych zabawach sportowych, a także w animacjach z Klaunem Patrykiem. Zabawę osłodzą ulubione przysmaki plenerowe- wata cukrowa i popcorn. Na dzieci czekają także instruktorzy, malujący buźki i zaplatający kolorowe warkoczyki. Dorosłych zachęcamy w godz. 17-21.30 do udziału w zabawie podczas „Głuszyckiej Potańcówki” z zespołem muzycznym Jarosława Woźniaka i DJ’em. Wstęp wolny na zabawę.
W środę 3 maja o godz. 10 zapraszamy do wspólnego uczczenia 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja przy Pomniku Niepodległości, gdzie w radosny nastrój wprawi zebranych Głuszycka Orkiestra Dęta. Po koncercie spod Pomnika Niepodległości ok. godz. 10:30 wyruszymy w Rajdzie Pieszym Szlakiem Riese na Przełęcz Marcową. Prosimy o zabranie wygodnego obuwia i stroju oraz zabranie kiełbasek na ognisko. Więcej informacji pod nr tel. 503 102 817.
Fanów piłki nożnej zachęcamy 3 maja o godz. 10 do kibicowania w czasie meczu MKS Włókniarz Głuszyca z Akademią Piłkarską Mieroszów. Mecz rozgrany będzie na boisku sportowym w Głuszycy.
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *