Koncert Noworoczny za nami

Widownia wypełniona po brzegi, cztery fantastyczne artystki, 4 klasyczne instrumenty i zaskakujące aranżacjetak w skrócie wyglądał wczorajszy Koncert Noworoczny z Chilla Quartet w Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze

To była prawdziwa artystyczna uczta i jednocześnie muzyczna podróż po gatunkach, stylach, muzycznych epokach oraz największych przebojach europejskich i światowych artystów.

W aranżacjach na skrzypce, altówkę i wiolonczelę wybrzmiały m. in. „El Tango the Roxsanne”, „Smooth criminal”, walc z „Nocy i dni”, Livin’ On A Prayer, czy „What A Wonderful World”, a nawet „Lambada”. Powodując najprawdziwszy rollercoaster wrażeń, emocji i nastrojów. Od zachwytu, przez nostalgię, aż po śmiech. Nic dziwnego więc, że koncert zakończył się owacjami na stojąco i wielokrotnymi bisami.
Koncert Noworoczny był też doskonałą okazją do podsumowania ubiegłego roku w Gmina Czarny Bór (inwestycji, ważnych wydarzeń, sukcesów) oraz omówienia planów na rok 2023. Nie mogło oczywiście zabraknąć noworocznych życzeń, które mieszkańcom złożył zarówno Wójt Gmina Czarny Bór – Adam Górecki, Przewodnicząca Rady Gminy – Marzena Łatka jak również zaproszeni goście – włodarze sąsiednich gmin (Burmistrz Gmina Miasto Boguszów-Gorce – Sylwia Dąbrowska, Burmistrz Gminy Mieroszów – Andrzej Lipiński, Wójt Gminy Marciszów – Wiesław Cepielik oraz Wójt Gmina Marcinowice – Stanisław Leń).

źródło i fot. czarny-bor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *