Kompletnie pijany awanturował się w autobusie

We wtorkowe popołudnie policjanci prewencji drugiego komisariatu udali się na interwencję na Nowy Glinik, gdzie kompletnie pijany mężczyzna miał awanturować się w autobusie. Ostatecznie 35-letni wałbrzyszanin noc spędził w jednej z cel wałbrzyskiej komendy, gdyż funkcjonariusze ustalili, że jest on odpowiedzialny za kradzież sklepową na terenie Podzamcza z grudnia zeszłego roku.

Z informacji mundurowych, którzy przybyli na miejsce zgłoszenia wynikało, że to właśnie 35-latek 29 grudnia zeszłego roku ukradł 36 czekolad oraz 112 opakowań z bulionami z jednej z placówek handlowych znajdującej się przy ul. Kasztelańskiej w Wałbrzychu i uciekł, powodując w ten sposób straty w kwocie ponad 800 złotych.
35-latek był kompletnie pijany, dlatego noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. W trakcie przeprowadzonych w środę czynności procesowych przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Może teraz spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *