Rozdadzą świąteczny posiłek

W niedzielę palmową 2 kwietnia od godziny 13:00 w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój zostanie rozdany ciepły posiłek i ciasto wielkanocne

dla osób potrzebujących wsparcia, bezdomnych i samotnych. Jeśli znacie takie osoby w swoim otoczeniu, to śmiało można kierować je w tym dniu do świetlicy RWS.

Ciepły posiłek tradycyjnie przygotowuje grupa wolontariuszy Ludzie Dobrej Woli „Pomocna Dłoń”. Jest to grupa osób, która kiedyś znalazła się na „życiowym zakręcie”, a dziś po wyjściu „na prostą” pomaga tym, którzy tego potrzebują. To nie pierwsza tego typu inicjatywa przygotowana w świetlicy Rady Wspólnoty Samorządowej przez tą grupę. Jednak to nie wszystko. Każdy kto przyjdzie otrzyma również ciasto wielkanocne.

Wypieki świąteczne przygotują członkowie Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój, jak również Cukiernia Oleńka, która włączyła się do akcji wolontariuszy. Więc jeśli w twoim otoczeniu jest osoba bezdomna, samotna i wymagająca wsparcia to śmiało możesz skierować ją w Niedzielę Palmową 2 kwietnia od godziny 13:00 do siedziby Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój – Armii Krajowej 37, naprzeciwko kina Apollo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *