Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców

Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców, 26 listopada 2022 r., Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Dolnośląscy Pracodawcy od 30 lat wspierają przedsiębiorczość i przedsiębiorców. Skupiamy blisko 180 firm z regionu, co daje nam status jednego z najliczniejszych związków pracodawców na Dolnym Śląsku. Zaufanie, jakim obdarzyli nas przedsiębiorcy, to efekt m.in. budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, interwencji w sprawach istotnych dla naszych członków – bezpośrednio bądź za pośrednictwem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, w której zasiadają nasi przedstawiciele czy skuteczności w wykorzystaniu uprawnień, jakie przysługują organizacjom pracodawców w Polsce. Z powodzeniem współpracujemy również z administracją publiczną. Obraliśmy wspólny kierunek działania i realizujemy ten sam cel, jakim jest stymulowanie przedsiębiorczości i usuwanie barier w jej rozwoju. Jako regionalny związek zrzeszony w Konfederacji Lewiatan realnie działamy oraz wpływamy także na zmiany legislacyjne dotyczące pracodawców w całej Polsce.

Jubileuszowy Bal Andrzejkowy Dolnośląskich Pracodawców, zaplanowany na 26 listopada br. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, to już IV edycja Balu podczas której stwarzamy okazję do integracji środowiska dolnośląskiego biznesu, a dla nas stanowić będzie okazję do podsumowania minionych 30 lat działalności Związku oraz co ważniejsze – do wyznaczenia planów i celów działania na kolejne lata.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli lokalnego biznesu, reprezentantów firm zrzeszonych oraz niezrzeszonych w Dolnośląskich Pracodawcach do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. W programie tegorocznego Balu oprócz obchodów naszego jubileuszu i szampańskiej zabawy, znajduje się także koncert zespołu Tre Voci – tenorów nowej generacji, nowatorsko łączących muzykę pop z klasyczną operą.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Dolnośląskich Pracodawców: https://www.dolnoslascypracodawcy.pl/strona-glowna/3/news/16/entry/4515

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *