Zbliża się II edycja Świebodzickiej Piątki&Dychy

Druga edycja świetnej imprezy biegowej pn. „Świebodzicka Piątka&Dycha” zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy, że w tym roku pasjonaci biegów spotkają się na starcie zmagań w niedzielę, 21 maja.

Biegi dzieci zaplanowane są na godzinę 10.30, na 5 km i 10 km na południe, a sztafety ruszą na trasę od godziny 13.30. Trasa biegu głównego nie zmieni się w stosunku do ubiegłego roku, 5-kilometrowa pętla przebiega ulicami: Kopernika, Strzegomską, Środkową, Ciernie, Żeromskiego, Prusa, Młynarską. Dzieci pobiegną wokół ratusza, a sztafety 4 x 500 m uliczkami starego miasta. Start i meta wszystkich biegów na Rynku w Świebodzicach.
Biegi można łączyć i po starcie na dystansie 5 km lub 10 km pobiec w sztafecie, wspierając swoją drużynę. Zgłoszenia udziału w biegu głównym, sztafetach i zawodach dziecięcych można dokonać pod tym linkiem: https://zapisy.inessport.pl/#gr146. Warto zapisać się już teraz, gdyż cena wpisowego do końca kwietnia to: 49 zł za 5 km i 69 zł za 10 km, a od 1 maja będzie to odpowiednio 59 zł i 79 zł. Zgłoszenie w dniu zawodów kosztować będzie: 70 zł i 100 zł.
Ubiegłoroczna, inauguracyjna edycja zgromadziła ponad 500 uczestników, w tym roku organizatorzy przewidują udział nawet ok 800 osób: dorosłych, młodzieży i dzieci. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności na przygotowanych trasach.

Więcej informacji o biegu:
www.facebook.com/events/601653944701974
www.facebook.com/swiebodzicewbiegu

źródło : swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *