Wyremontowali drogę do Andrzejówki

Remont drogi powiatowej w okolicach słynnej Andrzejówki został w stu procentach wykonany przez Powiat Wałbrzyski z dofinansowaniem ze środków rządowych w ramach Programu Polski Ład. Cała inwestycja warta jest blisko cztery miliony złotych.

W ramach Programu Polski Ład dofinansowanie wynosi 1 970 272, 70 złotych. Reszta tej kwoty 1 759 933,80 złotych pochodziła z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego. – Przeprowadzenie remontu dróg nie jest zadaniem łatwym. Główną przeszkodą jest oczywiście brak środków finansowych. Jednak jak wie się jak zarządzać to wszystko uda się zrealizować. Dziękuję za to, że władze Mieroszowa i kierownik schroniska dostrzegają fakt, że Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego remontuje drogę do Andrzejówki. Sparafrazuję powiedzenie:

„ Sukces ma wielu ojców a realizacja jest sierotą” – komentuje w swoim wpisie Starosta Powiatu Wałbrzyskiego, Krzysztof Kwiatkowski. – Zatem za wszystkie słowa uznania bardzo dziękuję. Cieszę się, że doceniacie Państwo naszą pracę. Poza Radnymi Ziemi Wałbrzyskiej oraz Parlamentarzystami z PiS nikt nam nie pomagał w realizacji tej inwestycji – czytamy dalej.

Red.
Źródło i fot. facebook.com/KrzysztofKwiatkowskStarosta/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *