Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych na Starym Zdroju.

Wczoraj po południu na terenie Starego Zdroju doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, pasażerka jednego z pojazdów trafiła do szpitala. Policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Do wypadku doszło około godziny 14:30. Prowadząca samochód osobowy 57-letnia kobieta, włączając się do ruchu z terenu jednej z posesji przy ul. 11 Listopada, nie zauważyła poruszającego się główną drogą 68-letniego kierującego innym pojazdem i doprowadziła do wypadku. W jego wyniku jedna osoba – 57-letnia pasażerka z pojazdu poszkodowanego – trafiła do szpitala, gdzie udzielona została jej pomoc medyczna. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało, dlatego sprawczynię zdarzenia ostatecznie policjanci ukarali mandatem karnym w kwocie 1500 złotych.
Po raz kolejny policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o stosowanie się do przepisów Ustawy prawo o ruchu drogowym. Użytkownicy samochodów przy włączaniu się do ruchu, zmianie pasa ruchu oraz kierunku jazdy muszą pamiętać o zachowaniu ostrożności. Pamiętajmy również, by zawsze mieć na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.

 

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *