Wygraj bilety na koncert 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców!

Koncert TRE VOCI i obchody Jubileuszu 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców już 22 kwietnia 2023 r. w Filharmonii Sudeckiej!

Już 22 kwietnia 2023 r. odbędzie się Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu! To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko okazja do uczczenia wszystkich lat działalności organizacji, ale także atrakcyjne wydarzenie kulturalne – wieczór uświetni koncert zespołu TRE VOCI – „MY WAY”.

Organizując Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców Dolnośląscy Pracodawcy stwarzają nie tylko okazję do integracji środowiska dolnośląskiego biznesu, ale także do podsumowania minionych 30 lat działalności Związku oraz co ważniejsze – do wyznaczenia planów i celów działania na kolejne lata.
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli lokalnego biznesu, reprezentantów firm zrzeszonych oraz niezrzeszonych w Dolnośląskich Pracodawcach oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Wałbrzycha i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Bilety na koncert Tre Voci są już w sprzedaży: https://www.bilety24.pl/koncert/1125-tre-voci-od-ennio-morricone-do-queen-87672?id=473136
Dolnośląscy Pracodawcy od 30 lat wspierają przedsiębiorczość i przedsiębiorców. Skupiamy blisko 180 firm z regionu, co daje nam status jednego z najliczniejszych związków pracodawców na Dolnym Śląsku. Zaufanie, jakim obdarzyli nas przedsiębiorcy, to efekt m.in. budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie, integrowania środowiska, interwencji w sprawach istotnych dla naszych członków – bezpośrednio bądź za pośrednictwem Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, w której zasiadają nasi przedstawiciele czy skuteczności w wykorzystaniu uprawnień, jakie przysługują organizacjom pracodawców w Polsce. Z powodzeniem współpracujemy również z administracją publiczną. Obraliśmy wspólny kierunek działania i realizujemy ten sam cel, jakim jest stymulowanie przedsiębiorczości i usuwanie barier w jej rozwoju. Jako regionalny związek zrzeszony w Konfederacji Lewiatan realnie działamy oraz wpływamy także na zmiany legislacyjne dotyczące pracodawców w całej Polsce.
Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Dolnośląskich Pracodawców: https://www.dolnoslascypracodawcy.pl/strona-glowna/3/news/16/entry/4630
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Pan Cezary Przybylski, Wojewoda Dolnośląski – Pan Jarosław Obremski, Prezydent Legnicy – Tadeusz Krzakowski, Prezydent Wrocławia – Jacek Sutryk oraz Prezydent Wałbrzycha – dr Roman Szełemej.
Konkurs – wygraj bilety na koncert Tre Voci, 22.04.2023 r.!
Z okazji obchodów Jubileuszu, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwie wejściówki na koncert zespołu Tre Voci – trójki tenorów nowej generacji, wykonujących muzykę klasyczną i pop operową. Panowie mają na swoim koncie liczne wyjazdy zagraniczne do najróżniejszych zakątków świata m.in. USA czy Tajlandii.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten koncert? Odpowiedź należy przesłać mailem o tytule KONKURS na adres sekretariat@30minut.pl do dnia 19 kwietnia. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Rozstrzygnięcie konkursu 20 kwietnia.
Zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *