Wernisaż „W jednej przestrzeni”

Jedna przestrzeń. Dwie techniki. Zapraszamy na wystawę malarstwa Iwony Ostrowskiej-Klimas i ceramiki Ryszarda Klimasa

„W jednej przestrzeni” to wystawa, na którą do „Galerii na Piętrze” zapraszamy już 19 maja o godzinie 18.oo. Prace malarskie zaprezentuje Iwona Ostrowska-Klimas. Prace ceramiczne przygotował Ryszard Klimas.
Iwona Ostrowska-Klimas to kobieta o wielu talentach, amatorka, wałbrzyszanka, a od pewnego czasu, jak sama żartobliwie przyznaje, stypendystka Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. To jej debiutancka wystawa.
– Maluję to, co czuję. Otwieram się na pomysły płynące z intuicji, zachowując własną indywidualność i niepowtarzalność. Maluję by odnaleźć spokój i radość – przyznaje malarka.
Iwona Ostrowska-Klimas pozostawia pole do dowolnej interpretacji swoich prac.
Ryszard Klimas to z wykształcenia i zamiłowania ceramik. Tworzy od dekady, ciągle poszukując i na nowo fascynując się tworzywem ceramicznym i jego możliwościami. Znosi i uczy się go cały czas z pokorą i cierpliwością.
– Staram się na każdej z moich wystaw tworzyć i poszukać coś nowego, tak samo jest i teraz – mówi Klimas.
„W jednej przestrzeni” to wystawa, która pokazuje prace tworzone w jednym otoczeniu, ale pokazujące różne osobowości ich autorów.
Wernisaż zaplanowano 19 maja o godzinie 18.oo w „Galerii na Piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

Red.

źródło i fot .wok.walbrzych.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *