Wakacyjne warsztaty z WOK!

Wakacyjna oferta dla dzieci od siedmiu do trzynastu lat to już tradycja w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Zapisy na zajęcia zaplanowane w lipcu i sierpniu wystartowały. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Będą warsztaty, wycieczki na basen czy do kina, ale także dalsze wyjazdy.

Wakacyjne warsztaty z WOK rozpoczną się 27 czerwca. W lipcu zaplanowano spotkania na Starej Kopalni, w sierpniu spotkania będą na Piaskowej Górze.
– Lipiec spędzimy w Starej Kopalni. Tam na pięć tygodni przygotowaliśmy różne propozycje. Wyjście na basen, do kina, wycieczki wyjazdowe czy wypad pod namioty, w okolice Andrzejówki. Pojedziemy także do kopalni w Wieliczce. Zajęcia będą prowadzone od dziewiątej do czternastej. W przypadku wycieczek wyjazdowych od ósmej do szesnastej – mówi Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
W sierpniu spotkania zaplanowano na Piaskowej Górze. Tu także nie zabraknie warsztatów i atrakcyjnych wyjazdów. Zapisy na te zajęcia też już trwają.
Liczba miejsc jest ograniczona. Warto się pospieszyć. Zajęcia zgrupowane są w tygodniowe bloki. Ich koszt, zależnie od propozycji, waha się od 150 do 250 złotych za dany tydzień.
Ważne! Prosimy o dokładne wypełnienie formularzy zgłoszeniowych, które będą weryfikowane pod względem poprawności przez pracowników WOK. Wszyscy uczestnicy Wakacji z WOK muszą posiadać także ważne legitymacje szkolne. W czasie spotkań nie zapewniamy wyżywienia.
Zapisy prowadzone są za pośrednictwem specjalnych formularzy. W danym formularzu należy wybrać tydzień, na który chcemy zapisać dziecko.
STARA KOPALNIA – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCQAlvQfEJCLFJc7W-rfLDVtuGan2-Vzo9fXjmvsyqzBe6rA/viewform
PIASKOWA GÓRA – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjzJO8eP7_2XOgD6el_JU7PxUFLMLhi2qDedjoPeA24DPt3g/viewform

źródło i fot.
wok.walbrzych.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *