W weekend zatrzymane dwie osoby

W miniony weekend policjanci z naszego miasta zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Funkcjonariusze kolejny raz narkotykom mówią stanowcze nie i przypominają, że prowadzą codzienne działania w celu zwalczania tego rodzaju przestępczości.

 

W piątkowe popołudnie policjanci ogniwa wywiadowców wałbrzyskiej komendy podczas patrolu dzielnicy Sobięcin sprawdzili jedną z posesji w tej części miasta. Tam zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 22-letni wałbrzyszanin miał schowane w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.
W sobotnią noc – około godziny pierwszej – policjanci prewencji pierwszego komisariatu, realizując informacje własne, przy jednej z ulic na Szczawienku wylegitymowali innego 22-latka. Przy młodym wałbrzyszaninie mundurowi również znaleźli zawiniątko ze środkami odurzającymi w postaci marihuany.
Za przestępstwa narkotykowe podejrzani mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. O ich losie zadecyduje sąd.

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *