Ukradł ze sklepu perfumy

Realizując informacje własne policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali wczoraj wieczorem 21-letniego mężczyznę, który w zeszłym tygodniu w jednym ze sklepów na Piaskowej Górze dokonał kradzieży sklepowej, gdzie wartość strat oszacowana została na kwotę blisko 550 złotych. Mieszkaniec naszego miasta stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 8 marca w jednej z drogerii przy ul. Broniewskiego w Wałbrzychu. Nieznany wtedy młody mężczyzna wyniósł z terenu sklepu kilka trzy perfumy, nie płacą za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę blisko 550 złotych.
Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze kryminalni wałbrzyskiej komendy podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i ostatecznie zatrzymali 21-latka wczoraj przed godziną 19:00 przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu.
Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *