Tedi i Szmaragdowa Tablica

„Tedi i Szmaragdowa Tablica” czyli Indiana Jones dla dzieci

Jeśli twoje dziecko kocha przygody, poszukiwanie skarbów i dobrą zabawę, to koniecznie wybierz się z nim do kina na hiszpańską bajkę pt. „Tedi i Szmaragdowa Tablica”. Reżyserem tego barwnego obrazu jest Enrique Gato.

Pragnieniem tytułowego bohatera jest przynależeć do grupy cenionych archeologów. Kiedy udaje się z nimi na ekspedycję w roli mało znaczącego pomocnika, niechcąco niszczy miejsce wykopaliska, dodatkowo sprowadzając klątwę na swych przyjaciół. Tedi, mimo trudności, wpada jednak na trop wspaniałego znaleziska – Tablicy Szmaragdowej – przedmiotu o wielkiej magicznej mocy.
Wraz z psem, papugą, rozrabiającą, uzależnioną od selfie i social mediów mumią, ożywioną egipską królową, swą dziewczyną i jej koleżanką „od duchów” , Tedi wyrusza na poszukiwanie bezcennego skarbu. Wyprawa staje się oczywiście niebezpieczna, pełna przeciwności losu i pułapek. Tedi jest ścigany przez agentów (ci podejrzewają go o zniszczenie zabytków), a cudowny artefakt ujawnia swą niszczycielską i opętańczą siłę.
Jak zakończy się ten zapierający dech w piersiach wyścig o sławę i uznanie? Przekonajcie się sami! Zapraszamy na seanse.

Zebrała: osa
Źródło zdjęcia: planetcinema.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *