Regionalny Konkurs Plastyczno-Literacki „Moja Mama”

Regionalny Konkurs Plastyczno-Literacki Moja Mama obchodzi w tym roku jubileusz! Już po raz 15 Pani Poseł na Sejm RP Izabela Mrzygłocka wraz z nauczycielami ze Szkoły Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu motywuje dzieci i młodzież do rozwijania pasji i prezentowania swoich prac.

ORGANIZATORZY INFORMUJĄ
Każdego roku staramy się wybrać temat, który zwróci uwagę na sprawy ważne i który da szansę wykazać się artystycznie. W ciągu tych kilkunastu edycji udało nam się nagrodzić setki uczestników i mamy nadzieję, że konkurs Moja Mama dodał im wiatru w skrzydła. W tej jubileuszowej edycji pochyliliśmy się z przyjemnością nad propozycją samych dzieci, które stwierdziły, że dla nich najważniejsza w życiu jest Rodzina. Dlatego tegorocznym tematem jest: „Bo rodzina – to rodzina, dobrze razem siąść za stołem i zwyczajnie się podzielić i uśmiechem, i rosołem”. – opisz/namaluj jak wygląda Twój zwyczajny dzień z mamą.

Prace należy przesłać lub dostarczyć do sekretariatu Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 10 (ul. Ogrodowa 5a, 58-306 Wałbrzych) w nieprzekraczalnym terminie do 28 kwietnia 2023 roku (decyduje data stempla pocztowego).
Przypomnijmy, że konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i specjalnych z m. Wałbrzych, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, kłodzkiego oraz dzierżoniowskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *