Przed nami Święto Głuszycy

Z okazji 60-lecia nadania praw miejskich, Głuszycy Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do wspólnej zabawy podczas Święta Głuszycy. SpotykaJmy się w sobotę 16 lipca na terenie parkingu przy Centrum Przesiadkowym.

Świętowanie rozpocznie się na wesoło z Kabaretem z Konopi, który pojawi się na scenie o godz. 17:00. O godz. 18:45 wystąpi tegoroczna laureatka konkursu „Wałbrzych ma talent” – Marysia Kuźma z Łomnicy. O godz. 19:00 usłyszymy zespół LORD – Sound of Queen, który zagra covery jednej z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. W repertuarze zespołu znajdują się największe przeboje grupy Queen oraz Freddy’ego Mercury’ego z lat 1973-1995. Wokalistą zespołu LORD jest Marcin Simiński – zwycięzca odcinka Szansa na Sukces TVP2 oraz uczestnik finału Szansa na Sukces TVP2 Opole 2021. Po koncercie zapraszamy do zabawy przy tanecznych dźwiękach, które zagra DJ Brylok.
Przed występem kabaretu od godz. 15:30 w strefie malucha pojawią się dmuchańce oraz klauni Klara i Patryk z kreatywnymi zabawami. Na przybyłych czekać będzie także strefa gastronomiczna.

źródło i plakat – gluszyca .pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *