Przed nami 7. Żarowskie Biegi Strefowe

25 września odbędą się 7. Żarowskie Biegi Strefowe. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” od samego początku jest Sponsorem Głównym imprezy.
Podczas wydarzenia zostaną rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” na dystansie 10 km. Zapraszamy do zapisów pracowników firm działających w WSSE „INVEST-PARK” przez portal datasport.pl.

– W klasyfikacji drużynowej startuje minimum 5 zawodników reprezentujących daną firmę, których suma czasu zadecyduje o miejscu w klasyfikacji końcowej. Nie zbierzesz 5 uczestników… nic nie szkodzi. Bieg drużynowy to również klasyfikacja indywidualna – najlepsza kobieta i najlepszy mężczyzna na dystansie 10 km. Tytułu mistrzowskiego bronią pracownicy TP Reflex Polska z Żarowa. Kto wygra w tym roku? Dowiemy się już za nieco ponad miesiąc. Zachęcamy do udziału wszystkich miłośników biegania i sportowej rywalizacji wraz z rodzinami. Razem Możemy Więcej Dla Rozwoju Sportu! – zachęcają organizatorzy 7. Żarowskich Biegów Strefowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *