POSZUKIWANI LISTAMI GOŃCZYMI. DWÓCH Z NICH DODATKOWO MA WYDANE EUROPEJSKIE NAKAZY ARESZTOWANIA

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu jest trzech mieszkańców naszego miasta, którzy próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa. Sławomir Borecki oraz Jacek Puk to wałbrzyszanie poszukiwani listami gończymi oraz europejskimi nakazami aresztowania wydanymi przez sąd. Pierwszy z nich za kradzieże, a drugi za udział w pobiciu. Maik Morgenbrod jest natomiast poszukiwany przez sąd listem gończym za zniszczenie mienia, groźby karalne, pozbawienie innej osoby wolności, naruszenie nietykalności cielesnej, spowodowanie u innej osoby średniego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.

Sławomir Borecki – lat 34 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieże:

Jacek Puk – lat 33 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za udział w pobiciu:

Maik Morgenbrod – lat 41 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za zniszczenie mienia, groźby karalne, pozbawienie innej osoby wolności, naruszenie nietykalności cielesnej, spowodowanie u innej osoby średniego uszczerbku na zdrowiu oraz posiadanie narkotyków:

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *