Festyn charytatywny dla Małgosi

25 września na terenie ZSP nr 5 przy ulicy Limanowskiego 12 odbędzie się festyn charytatywny na rzecz Małgosi Jachim. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich wałbrzyszan do udziału w tym wydarzeniu. Za „wrzut do puszki” czeka nas mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych.


Kim jest Małgosia?

Małgosia jest niezwykle sympatyczną KOBIETĄ, jest wspaniałą MAMĄ, która mimo choroby dba o swoje ukochane dzieci, jest PRZYJACIÓŁKĄ, która mimo ogromu cierpienia zawsze pyta, czy nie trzeba ci pomóc… Jest dobrym CZŁOWIEKIEM. Małgosia pragnie żyć, od dnia w którym otrzymała druzgocącą diagnozę szuka wszelkich możliwych metod powrotu do zdrowia. Ma za sobą radioterapię, brachyterapię, terapię izotopami, operację nowatorską metodą nano-knife oraz dwa cykle chemioterapii (drugi w trakcie). Część z nich jest refundowana w ramach leczenia NFZ, za pozostałe Małgosia musiała zapłacić.


Co w programie?

Od godziny 10:00 do 15:00 dla dzieciaków będą warkoczyki, tatuaże, wielkie bańki mydlane, joga, zumba i dmuchaniec. Z kolei dla łakomczuchów: bigos, kiełbaski, pajdy ze smalcem i domowe ciasta. Czeka nas również nie lada gratka dla fanów motoryzacji – uczestników odwiedzą  motocykliści na swoich ryczących maszynach i mustangi z setkami koni mechanicznych pod maską. Organizatorzy zapraszają również na kiermasz i licytacje – tu będzie szansa wylicytować niezapomniany lot szybowcem, lekcje pływania i jazdy konnej, vouchery na usługi kosmetyczne, lekcje angielskiego, masaże oraz wejściówki do ciekawych miejsc. O dobrą zabawę zadba HERTZ a całość pieniędzy ze zbiórki trafi na subkonto Małgosi w fundacji Avalon. Ekipa Gosi zdrowie i wiarę jej przynosi. Organizatorzy zapraszają pod hasłem – Dzielmy dobro!
Red. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *