Awanse w Komendzie Miejskiej Policji

W gmachu wałbrzyskiej komendy odbyła się dzisiaj uroczysta zbiórka, podczas której I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościcki wręczył funkcjonariuszom awanse na wyższe stopnie policyjne. Ten dzień był okazją, aby podziękować policjantom za ich służbę i zaangażowanie oraz za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego. Nie zabrakło również gratulacji dla awansowanych.

15 grudnia br. w budynku wałbrzyskiej komendy I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościcki wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości kom. Szymona Gromniaka. Nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało łącznie 43 funkcjonariuszy – 23 w korpusie aspirantów oraz 20 w korpusie podoficerów.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościcki pogratulował awansu policjantom, podziękował za pełną zaangażowania i poświęcenia codzienną służbę, jak również za profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków.,

źródło i fot.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *