Zatrzymany w Szczawnie-Zdroju z narkotykami

Policjanci kryminalni pierwszego komisariatu wczoraj wieczorem w Szczawnie-Zdroju zatrzymali 18-letniego mieszkańca naszego miasta. Podczas legitymowania grupy nastolatków funkcjonariusze zauważyli, że młody mężczyzna dziwnie się zachowuje. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli kolejne porcje tych samych środków odurzających.

Zainteresowanie wałbrzyskich policjantów 20 grudnia w godzinach wieczornych wzbudziła grupa nastolatków, która zebrała się w rejonie byłego dworca kolejowego w Szczawnie-Zdroju. Podczas legitymowania 18-latek zaczął zachowywać się niespokojnie. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może być w ich posiadaniu narkotyków, co chwilę później potwierdziło się. Młody wałbrzyszanin miał przy sobie dwa skręty marihuany.
W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze pierwszego komisariatu dokonali przeszukania mieszkania zajmowanego przez nastolatka i ujawnili tam zielony susz. Testy wykonane przez technika kryminalistyki wykazały, że również była to marihuana.
18-latek odpowie teraz przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło i fot.
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *