Zagrają w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju

Artyści sekcji muzycznej Wałbrzyskiej Szkoły Talentów zagrają w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju. To będzie wyjątkowy koncert dla uczestników tegorocznej edycji Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. Artyści doskonalący swój warsztat w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury 21 maja zagrają w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju! Koncert rozpocznie się o godzinie piętnastej. To niesamowite wyróżnienie dla młodych artystów.

Kreatywność, pasja i dobra zabawa – tymi hasłami kierujemy się w Wałbrzyskiej Szkole Talentów. Obok zajęć z tańca czy pracowni kreatywności to właśnie zajęcia nauki gry na instrumentach cieszą się największą popularnością.
W Dusznikach-Zdroju swoje umiejętności zaprezentują uczestnicy tegorocznej edycji WST. To młodzi ludzie od siedmiu do szesnastu lat.
Koncert w Teatrze Zdrojowym im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju rozpocznie się o godzinie piętnastej i potrwa około godziny. Na scenie zaprezentuje się blisko dwudziestu młodych artystów, uczniów Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, którzy będą grać na fortepianie lub skrzypcach.
Młodych muzyków będą dopingować bliscy, ale organizatorzy tego wydarzenia zapraszają także mieszkańców i kuracjuszy przebywających w tym czasie w Dusznikach-Zdroju. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Dodajmy, że wydarzenie odbywa się w wyjątkowym miejscu. Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina w Dusznikach-Zdroju, a dawniej Dworek imienia Fryderyka Chopina od zawsze skupiał kulturalne życie uzdrowiska. To tu grał sam Fryderyk Chopin. To tu odbywały się koncerty Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego. Dla młodych artystów występ w takim miejscu to ogromna nobilitacja.
Wałbrzyska Szkoła Talentów to cykl zajęć prowadzonych w trakcie roku szkolnego w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Program i propozycje WST można znaleźć na wok.walbrzych.pl.

Red.

źródło i fot. wok.walbrzych.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *