Zaczarowany Ogród w Miejskim Domu Kultury

W tym roku Dzień Dziecka w Świebodzicach trwał dłużej, a to za sprawą wydarzenia Zaczarowany Ogród, które w czwartek (2 czerwca) odbyło się w ogrodzie MDK.
Przygotowany wspólnie przez Miejski Dom Kultury i Fundację z innej bajki festyn rodzinny obfitował w kolorowe atrakcje dla młodszych i nieco starszych uczestników. Na dzieci czekały dmuchańce, mnóstwo płynu do baniek mydlanych, mini szczudła, strefa relaksu, fotobudka, malowanie twarzy oraz stoisko z przekąskami.


Imprezę rozpoczęła Aneta Sterna zastępca dyrektora Miejskiego Domu Kultury, która przywitała serdecznie zebranych, wśród których był m.in. Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, następnie opowiedziała o czekających tego popołudnia atrakcjach. Wspomniała również początki współpracy z Fundacją z innej bajki, której Prezes Sylwia Łabuda była pomysłodawcą wydarzenia. Następnie na scenie wystąpili laureaci Przedszkolnego Festiwalu Piosenki Polskiej i uczestnicy sekcji pianina Katarzyny Lipert z MDK. Przysłowiową wisienką na torcie był występ Zespołu Czereśnie, który porwał do tańca dzieci i ich rodziców. Zarówno humory uczestników, jak i pogoda sprzyjały beztroskiej, rodzinnej zabawie. Wydarzenie zostało współfinansowane z budżetu Miasta Świebodzice.

źródło i fot. swiebodzice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *