Za nami finał tegorocznej edycji konkursu „Wałbrzych ma Talent”! Kto wygrał?

Za nami finał tegorocznej edycji konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Wyłonieni w castingach finaliści zaprezentowali się na dużej scenie w czasie majowych Dni Wałbrzycha. To tam poznaliśmy zwycięzców zabawy, wyłonionych z jedenastu artystów biorących udział w finale. Już dziś możemy powiedzieć, że będzie kolejna edycja konkursu.

W castingach do tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad trzydziestu indywidualnych artystów i grup z terenu całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wybrano jedenastu finalistów, którzy zaprezentowali się na dużej scenie w czasie majowego święta Wałbrzycha.
To tam poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji zabawy. Nagrodę do lat 12 otrzymała Anna Matvieiev. Nagroda w postaci tekstu – artykułu w „Panoramie Wałbrzyskiej” powędrowała do Marii Kuźmy. Film promocyjny nagrany przez studio PlayR to nagroda przyznana Karolinie Gawrońskiej. Swoje piosenki pod opieką Juranda Wójcika będą mogły nagrać Oliwia Fidler oraz Joanna Surma. Do Hanoweru na Polonijny Festiwal „Dźwięki, które łączą” wyjedzie i reprezentować będzie nasz region Milena Szymula. Główna nagroda, 3 tysiące złotych ufundowane przez Prezydenta Wałbrzycha, doktora Romana Szełemeja trafiły do Marii Kuźmy!
Konkurs „Wałbrzych ma Talent” to propozycja dla tych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej, którzy śpiewają, tańczą, grają na instrumentach, malują, rzeźbą lub mają inne talenty, którymi są w stanie zaskoczyć jury, a później mieszkańców regionu.

Już dziś możemy powiedzieć, że będzie kolejna edycja zabawy. Utalentowanych mieszkańców Wałbrzycha i regionu zachęcamy do śledzenia strony wok.walbrzych.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *