Wałbrzyscy policjanci widoczni na targach pracy

Funkcjonariusze z Wałbrzycha uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „Invest-Park. Policjanci przygotowali specjalne stoisko, przy którym wszystkie zainteresowane osoby mogły zdobyć wszelkie informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

W miniony piątek 20 stycznia w Galerii „Victoria” w Wałbrzychu odbyły się „Targi pracy” zorganizowane przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „Invest-Park . Wśród pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb, swoje stoisko informacyjne przygotowali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi.
Mundurowi odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Odwiedzającymi byli głównie młodzi ludzie, dla których wstąpienie do formacji mundurowej byłoby początkiem zawodowej kariery. Osobom zainteresowanym wstąpieniem do służby udzielano niezbędnych informacji oraz omówiono proces rekrutacji. Była to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy. Policjanci zadbali również o bezpieczeństwo pieszych i każdemu, który odwiedził stoisko wręczali elementy odblaskowe.
Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.
Najbliższe terminy przyjęć do służby w Policji:
27 lutego 2023 r.
5 maja 2023 r.
3 lipca 2023 r.
23 sierpnia 2023 r.
27 października 2023 r.
28 grudnia 2023 r.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *