Świąteczny Dzień Bibliotekarza

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W roku 2022 dzień ten wypada w niedzielę, dlatego już w piątek 6 maja, Wójt Gminy Walim Adam Hausman wraz z Sekretarz Gminy Aleksandrą Ignaszak udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Walimiu, aby złożyć wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu tak ważnej roli społecznej.

Wszystkim Pracownikom Biblioteki z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, dużo satysfakcji zawodowej, wytrwałości i twórczej inwencji w propagowaniu czytelnictwa.
Oby drzwi bibliotek zawsze stały otworem dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje horyzonty, a powtarzając za Wisławą Szymborską – czytanie książek stało się najpiękniejszą zabawą.
A przy okazji święta naszych bibliotekarzy, serdecznie zapraszamy do biblioteki w Walimiu, gdzie nie tylko można zanurzyć się w świat książkowej wyobraźni, ale także pomóc w tworzeniu sów – naszych symboli związanych z ogłoszonym w Gminie Walim Rokiem Sowy. Czekają na Was do ułożenia sowie puzzle oraz do namalowania obraz sowy. Gwarantujemy świetną zabawę.

źródło i fot. walim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *