Poszukiwany – złapany

Zatrzymania 32-letniego wałbrzyszanina dokonali wczoraj po południu dzielnicowi pierwszego komisariatu. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż został skazany przez sąd za posiadanie narkotyków na karę pozbawienia wolności. Mieszkaniec naszego miasta odpowie jednak po raz kolejny przed sądem za to samo przestępstwo. Przy 32-latku podczas prowadzonych czynności policjanci znaleźli narkotyki.

Dzielnicowi z pierwszego komisariatu zatrzymali 32-latka w środę przed godziną 13:00 przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu, kiedy szedł ulicą. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwa narkotykowe i najbliższe 2 miesięcy spędzi w więzieniu.
W trakcie wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli jednak przy 32-latku środki odurzające w postaci marihuany. Do obecnego wyroku wałbrzyszaninowi może więc dojść dodatkowa kara do trzech lat pozbawienia wolności. Dzisiaj mieszkaniec naszego miasta trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *