Kompletnie pijany próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy

We wtorkowy wieczór policjanci prewencji pierwszego komisariatu udali się na interwencję domową do jednego z mieszkań na Białym Kamieniu, gdzie kompletnie pijany mężczyzna miał awanturować się z najbliższymi. Na miejscu 38-latek próbował nawet wprowadzić w błąd mundurowych co do swojej tożsamości, za co otrzymał mandat karny w kwocie 500 złotych. Ostatecznie wałbrzyszanin noc spędził jednak w jednej z cel wałbrzyskiej komendy, gdyż funkcjonariusze kryminalni tej jednostki ustalili, że jest on odpowiedzialny za kradzież sklepową.

 

Z informacji mundurowych wynikało, że to właśnie 38-latek 4 kwietnia tego roku ukradł cztery butelki markowej whisky z jednej z placówek handlowych znajdującej się Szczawnie-Zdroju i uciekł, powodując w ten sposób straty w kwocie ponad 500 złotych.
38-latek w trakcie przeprowadzonych w środę czynności procesowych przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Może teraz spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Komenda Miejskia Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *