Edyta Wojewoda w Invest Park Team

Decyzją Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Prezesa Piotra Wojtyczka i Wiceprezesa Pawła Kurtasza do drużyny Invest Park Team dołączyła pochodząca z Boguszowa-Gorc Edyta Wojewoda z koniem Hypatia.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Edyta startuje w zawodach Western i Rodeo w konkurencjach szybkościowych Barrel Racing oraz Pole Bending. Ponadto jest wielokrotną championką na arenach czeskich w obu konkurencjach. Podkreślenia jest godne to, że zdobyła w Czechach tytuł Rookie of the Year 2020. Za swoje osiągnięcia otrzymała nagrodę Sportowca Powiatu Wałbrzyskiego 2020 roku. To nie jedyny dorobek zawodniczki. Jest ona także zdobywczynią tytułów: High Point Champion 4D w Barrel Racing 2021, Champion 1D Pole Bending Novice na Mistrzostwach Czech 2021, Champion 3D w Pole Bending Open 2021. Dzięki wsparciu finansowemu przekazanemu przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” Edyta pojedzie reprezentować Polskę na Mistrzostwa Europy we Włoszech, które odbędą się w dniach 19- 22 maja. Zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” trzyma mocno kciuki i życzy powodzenia. Razem Po Zwycięstwo‼!
Od początku roku WSSE „INVEST-PARK” intensywnie realizuje program sponsorski i darowizn. Do tej pory wsparcie otrzymało już 37 podmiotów na łączną kwotę blisko 230 tysięcy złotych.

WSSE
Fot. Edyta Wojewoda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *