Centrum biznesowe w Jaworzynie Śląskiej

17 października br. w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” została podpisana umowa z generalnym wykonawcą na budowę Lokalnego Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej. Nowa hala w Jaworzynie powiększy ofertę inwestycyjną Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która dedykowana jest pod wynajem głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Kolejna hala przemysłowo-magazynowa powstanie w zgodzie z najwyższymi standardami przewidzianymi dla tego typu przedsięwzięć. Projekt zakłada uruchomienie przeszło 5 000 m2 przestrzeni produkcyjnej i kolejnego 1 000 metrów na potrzeby administracyjne. Nie zabraknie też przestrzeni biurowej, socjalnej i infrastruktury towarzyszącej — zielonej przestrzeni wokół Centrum i wygodnych parkingów prowadzących do inwestycji.

Długo wyczekiwana chwila i zarazem kolejna inwestycja Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej staje się faktem – podpisujemy dziś umowę na wykonanie kompleksowych prac związanych z budową Lokalnego Centrum Biznesu w Jaworzynie Śląskiej. To blisko 26 mln zł, które przeznaczymy na budowę, a następnie uruchomienie nowoczesnego, skalowalnego obiektu dedykowanego małym i średnim przedsiębiorcom – tym, którzy przy wsparciu „INVEST-PARKU”, właśnie w Jaworzynie, rozwiną swoje biznesowe skrzydła. Korzystając z tej okazji chcę szczególnie podziękować Panu Ministrowi Michałowi Dworczykowiza realne i namacalne zaangażowanie w sprawy regionu i przedsięwzięcia realizowane przez „INVEST-PARK” – mówi Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Strefy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *