Odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków

Narkotyki w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań na Starym Zdroju policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Mundurowi do sprawy zatrzymali 38-letniego mężczyznę, któremu prowadzący dalsze postępowanie w sprawie funkcjonariusze drugiego komisariatu postawili zarzut posiadania środków psychotropowych.

Realizując informacje własne mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili w piątek koło południa jeden z budynków przy ul. Pocztowej w Wałbrzychu. 38-letni mężczyzna nie krył zaskoczenia, kiedy policjanci zapukali akurat do jego mieszkanie, gdzie podczas samego przeszukania pomieszczeń znaleźli spore zawiniątko z białym proszkiem. Z zabezpieczonych narkotyków, które po przebadaniu przez technika kryminalistyki okazały się amfetaminą, można było wykonać ponad 50 porcji handlowych tych środków psychotropowych.
38-latek ostatecznie został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie substancji zabronionych prawem wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.
źródło i tot
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *